Головна Асоціація

У Кременчуці відбувся напівмарафон пам’яті азовця, захисника Маріуполя Максима «Пістона» Кагала

25 березня у Кременчуці відбувся напівмарафон, присвячений пам’яті Максима Кагала на псевдо «Пістон» – Героя України, офіцера полку «Азов». Кожен учасник марафону міг обрати дистанцію на власний розсуд – 5 км, 10 км, 15 км та 21.1 км. Дітлахи та дорослі без спеціальної підготовки мали можливість подолати дистанцію «кілометр волі». Аби вшанувати пам’ять героя, до забігу долучилися й друзі Максима та рідні його побратимів, серед яких представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі». На честь сина «кілометр волі» подолала і мати героя Тетяна. Кошти, зібрані під час забігу, організатори планують передати на купівлю позашляховика для ЗСУ.

Максим Кагал – старший лейтенант полку «Азов», мав звання чемпіона світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих та чимало інших спортивних нагород, зокрема військовий захоплювався бігом на довгі дистанції, залюбки брав участь у різноманітних марафонських забігах.

Пістон загинув 25 березня 2022 року, обороняючи Маріуполь від російських загарбників. Герою України було лише 30 років. Після загибелі тіло захисника довгий час перебувало на «Азовсталі», тож повернути його додому вдалося лише в результаті обміну. 5 січня з Максимом Кагалом офіційно попрощалися в Києві, а 16 січня його поховали на Алеї Слави рідного Кременчука.

Вічна слава Герою України!🇺🇦

Фото: Instagram manzhos_ri

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяУ Києві фасад виробництва прикрасили величезним муралом на підтримку захисників «Азовсталі»
наступна стаття«Азову» потрібен саме ти!