Головна Асоціація

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військовополонених ОЗСП «Азов»

Відбулася зустріч Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з родинами бійців полку «Азов», ініційована Асоціацією родин захисників «Азовсталі».

В рамках зустрічі з представниками КШ рідні мали змогу поставити нагальні питання, які їх хвилюють, зокрема щодо динаміки обмінів бійців ОЗСП (з кінця вересня лише 4 військових було обміняно), наявності у полонених теплих речей та медицини. Окрім цього вкотре піднялися питання щодо відсутності Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН, а також постійного переміщення бійців з місця на місце в різні СІЗО росії. Родини азовців та представники КШ змогли також обговорити розслідування та наслідки теракту в Оленівці, ймовірність обміну всіх на всіх та участь третіх країн в питаннях обміну українських військовополонених.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за проведену зустріч та приділену увагу родинам бійців «Азову». Україна робить усе можливе для повернення наших захисників додому. Чекаємо на кожного захисника «Азовсталі»!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяFaine Misto – найбільший благодійний фонд, що пліч-о-пліч іде з ОЗСП «Азов» від початку повномасштабного вторгнення.
наступна статтяГоловний ідеолог “Азова” Дутчак. Путін, Прокопенко, загибель друзів, Оленівка, інтерв’ю пропагандистам