Головна Асоціація

У Харкові зʼявилася вулиця на честь братів-бійців «Азову» Ярослава та Богдана Гипиків, які віддали свої життя за Україну під час оборони Маріуполя

Рішенням позачергової сесії Харківської міської ради у місті перейменували низку об’єктів топоніміки, пов’язаних з росією. Так колишня вул. Оренбурзька носитиме ім’я братів Гипиків – бійців «Азову» Ярослава та Богдана Гипиків, які загинули під час оборони Маріуполя 2022-го року.

Ярослав Гипик, псевдо «Мар» – капітан, командир 3-го снайперського відділення снайперської групи загону спеціального призначення ОЗСП «Азов» Національної гвардії України, загинув під час оборони Маріуполя 19 березня 2022 року під час виконання бойового завдання. Народився у місті Харків. За особисту мужність та самовіддані дії нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). В Ярослава лишилися дружина Вікторія та маленька донечка Аріана.

Богдан Гипик, псевдо «Рам» – майор, боєць «Азову», загинув під час оборони Маріуполя під час виконання бойового завдання. Народився у м. Харків. За особисту мужність та самовіддані дії нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Харківський міський голова Ігор Терехов підкреслив, що об’єкти топоніміки, пов’язані з рф, перейменовуватимуть і надалі. Також мер підписав табличку з новоствореною назвою вулиці для доньки загиблого Ярослава.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує Харкову, як владі міста, так і харківʼянам, за увічнення полеглих захисників Маріуполя! Подібна ініціатива має наслідуватися іншими містами України, що наразі саботують або відтягують перейменування.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяУ Львові попрощалися із бійцем «Азову» Романом Потішком
наступна статтяАртилеристи «Азову» відпрацьовують по ворожих позиціях на Запорізькому напрямку.