Головна Асоціація

У Броварах відбувся Чемпіонат України з плавання, присвячений подвигу захисників «Азовсталі»

Протягом трьох днів, з 25 по 27 листопада, у плавальному басейні «Купава» Броварів проходив Чемпіонат України з плавання, присвячений подвигу захисників «Азовсталі». Організатором змагань виступила Федерація плавання України та її президент Андрій Власков.

Від імені оборонців «Азовсталі» захід відвідали їхні родини, які продовжують чекати на повернення військовослужбовців з полону. Тетяна Вишняк, матір героя «Азовсталі» та представниця Асоціації родин захисників «Азовсталі», взяла вступне слово перед стартом спортивних перегонів. Вона нагадала, що захисники «Азовсталі» понад 190 перебувають у полоні ворога: «Я не знаю де мій син зараз, як він. Усі захисники «Азовсталі» мають повернутися додому! Я закликаю вас пам‘ятати про них та боротися за героїв «Азовсталі» так, як вони боролися за нас в Маріуполі!».

Загалом у змаганнях взяли участь близько 270 спортсменів різного віку з 19 областей України та міста Києва, всі учасники – володарі розряду «Кандидат в майстри спорту України». В рамках змагань було сформовано збірну команду України з плавання на наступний рік для участі в Чемпіонаті Європи та Світу.

Захисники «Азовсталі» лишаються прикладом мужності, незламності та сили духу для всієї України. Ми віримо, що героїчні хлопці та дівчата вже скоро повернуться на рідну землю!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяПонад пів року «азовці» перебувають в полоні.
наступна статтяFaine Misto – найбільший благодійний фонд, що пліч-о-пліч іде з ОЗСП «Азов» від початку повномасштабного вторгнення.