Головна Інтерв'ю АЗОВ 2022

Тимчасовий командир Азову “Раз-Два” про Оленівку, Червоний Хрест, Редіса та оборону Маріуполя. Відео

Путін думає, що “Азов” лишився під уламками Азовсталі. Але Азов тепер вся країна», – таке повідомлення з’явилося на офіційному телеграм каналі полку в червні. Це сталося через кілька тижнів після того, як командир Денис Прокопенко у відеозверненні розповів про зняття оборони та евакуацію гарнізону Маріуполь.

Мало хто знає, що на момент, коли частина азовців вже вийшла з «Азовсталі» та потрапила в полон, полк продовжував виконувати завдання невеликими групами на інших напрямках. І одразу після передачі повноважень командира майору Микиті Надточію, другу «Раз-Два», весь особовий склад почав тренування на полігонах. Включно із тими бійцями, які були евакуйовані з Азовсталі гелікоптерами.

Сьогодні «Азов» виконує бойові задачі на Південно-Східному напрямку.

Майору Микиті Надточію 29 років. Він черкащанин, у полк прийшов у 2014-му, будучи студентом історико-філософського факультету.

Перша посада – командир взводу протитанкових ракет. На період повномасштабного вторгнення очолював другий батальйон полку та був одним із тих, хто планував операцію по обороні міста.

В кінці березня він отримав важке уламкове поранення та був вивезений з Маріуполя гелікоптером.

“Українська правда” зустрілася із «Раз-Два» на одній із баз полку. Це інтерв’ю було записано за декілька днів після теракту у колонії у селі Оленівка, де загинули щонайменше 53 бійці полку «Азов» та ще понад сто були важко поранені.

Тоді в офіційній заяві Микита Надточій пообіцяв знайти та покарати кожного причетного до масового вбивства. Ми запитали, чи правда, що азовців навмисне перевели в барак за кілька днів до страти, що відомо про масові катування та чи є інформація про зброю, яка могла бути застосована для теракту.

Українська правда

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяНа Чернігівщині попрощалися з військовим, який обороняв Маріуполь
наступна статтяКоментар Асоціації родин захисників «Азовсталі» щодо підготовки окупантами трибуналу над бійцями «Азову»