Тіна Кароль розповіла, про який подарунок на День народження мріє її син Веніамін

Сьогодні синові відомої співачки виповнилося 11 років — цей день Тіна Кароль і Веніамін проведуть разом у Лондоні

Син популярної української співачки, ведучої шоу «Танці з зірками» Тіни Кароль сьогодні, 18 листопада, святкує свій День народження. Цього року Веніаміну виповнилося 11 років.

Незважаючи на насичений робочий графік, гастролі, щотижневі прямі ефіри на «1+1» і активну підготовку до гала-концертів «Різдвяна історія з Тіною Кароль», артистка намагається приділяти максимум часу головному чоловікові в її житті — синові Веніаміну.

Провести цей важливий день артистка вирішила разом з сином і полетіла до нього в Лондон, де Веніамін вчиться. Заради цього Тіна Кароль вперше пропустила ефір шоу «Танці з зірками», а заміняла її в цей вечір ведуча програми «Світське життя» і шоу «Голос країни» Катерина Осадча.

Як розповіла Тіна Кароль, на свій День народження Веніамін попросив цікавий і нестандартний подарунок.

«Веніамін мріє відвідати Національний музей історії України. Попросив мене зробити йому ось такий незвичайний подарунок на День народження. А ще він дуже хотів би приїхати з Лондона до Києва на гала-концерти «Різдвяна історія з Тіною Кароль». На концерті будуть всі його улюблені суперзірки — Monatik, «Время и Стекло», DZIDZIO, KHAYAT і інші. Маю велику надію, що все вийде і він буде зі мною і в залі, і за лаштунками, тому що «Різдвяні історії» — це, в першу чергу, тепле сімейне свято про віру в чудо і справжню казку», — поділилася артистка.

Нагадаємо, що святкові гала-концерти «Різдвяна історія з Тіною Кароль» пройдуть 22 грудня (16:00 і 20:00) 23 та 24 грудня (20:00) в столичному Палаці спорту, а телеверсію шоу канал «1+1» покаже на різдвяні свята. Квитки на тепле родинне шоу можна купити на сайті Kontramarka.ua.