Головна Асоціація

Тіна Кароль підтримала родини полонених військовослужбовців полку «Азов» під час виступу азовської делегації в Українському культурному центрі в Лос-Анджелесі

Триває робоча поїздка делегації Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» до Сполучених Штатів Америки, в рамках якої Юлія Федосюк, Владислав Жайворонок, Георгій Купарашвілі та Артур Липка виступили перед громадою Українського культурного центру в Лос-Анджелесі.

Під час заходу до азовської делегації долучилася і відома українська співачка Тіна Кароль. Вона нагадала всім, що в полоні досі знаходяться понад 700 азовців та закликала присутніх звертатись до представників місцевої влади, аби американський уряд здійснював тиск на москву щодо умов утримання полонених та їхнього найскорішого звільнення.

Наприкінці зустрічі Тіна Кароль поділилася враженнями від зустрічі з бійцями: «Полк «Азов» – це не просто військові. «Азов» – це приклад для наслідування на покоління вперед, наші бійці є героями зі сталі, вони є символом новітньої історії України. Я ревіла протягом усієї нашої зустрічі з ними! Хай здохнуть наші вороженьки, як роса на сонці. Бо цвіт нації має народжувати новий цвіт, а не гинути. Вільні. Нескорені. Все буде Україна».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує Тіні Кароль та всій громаді, за те, що завітали на захід нашої делегації та висловили підтримку нашій боротьбі за полонених!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяКомандири полку АЗОВ провели онлайн-пресконференцію, де розповіли про процес повернення захисників з полону, відновлення військовослужбовців та підтримку звільнених азовців.
наступна статтяЧому важливо не публікувати подробиці перебування в полоні українських захисників?