Тіна Кароль, Monatik, Дзідзьо і Юлія Саніна влаштували різдвяний перфоманс з вертепом та колядками на паркеті шоу «Танці з зірками»

Грандіозний фінал популярного шоу «Танці з зірками» запам’ятався глядачам не тільки чуттєвими танцями і перемогою  найпристраснішої пари сезону Ксенії Мішиной і Євгена Кота, але і яскравими виступами зірок.

На завершальному ефірі танцювального шоу канал «1+1» відкрив різдвяний марафон емоційним перфомансом від Тіни Кароль, Monatik, Дзідзьо і солістки групи «The Hardkiss» Юлії Саніной. Артисти створили попурі з пісень і номерів майбутніх гала-концертів «Різдвяна історія з Тіною Кароль». На теплому сімейному шоу популярні українські зірки в казкових образах виконають колядки та щедрівки в сучасній інтерпретації.

Артисти вперше в прямому ефірі шоу створили на паркеті відчуття різдвяного дива. Серед декорацій з ялинок і подарунків Тіна Кароль почала номер з народної пісні «Ой хто, хто Миколая любить». Продовжив розпочату артисткою різдвяну історію Monatik. Він з’явився на екрані з мотиваційним зверненням про мрії і диво: «Мріяти не шкідливо, мріяти важливо».

Після зворушливого відео на сцені з’явився Дзідзьо і влаштував у залі справжні народні гуляння з хороводами, танцями і вертепом. Він здивував глядачів несподіваною зміною образу і харизматичним виконанням відомої української колядки «Нова радість», аранжування якої зробила Тіна Кароль. Разом з українським фольклорно-етнографічним ансамблем «Калина» Дзідзьо вийшов в традиційному святковому українському вбранні і станцював з ними народний танець. Для його образу був узятий оригінальний святковий костюм з Гуцульщини. Червона вишиванка, шаровари, високі чоботи передали атмосферу стародавнього українського різдвяного звичаю щедрування. І в черговий раз Дзідзьо захопив глядачів силою свого голосу.

Закривала новорічний марафон солістка групи «The Hardkiss» Юлія Саніна, яка разом з дитячим хором народного художнього колективу «Веснянка» заспівала всесвітньо популярний «Щедрик».

Почути інші колядки та щедрівки у виконанні відомих українських артистів можна на гала-концертах «Різдвяна історія з Тіною Кароль», які пройдуть 22 грудня (16:00 і 20:00) 23 і 24 грудня (20:00) в столичному «Палаці спорту ». А телеверсію шоу канал «1+1» покаже на новорічні свята.

Під час шоу Дзідзьо на сцені створить феєрію в пряничному будиночку і сам перетвориться в імбирний пряник, який традиційно асоціюється з Різдвом. Рок-група «Беz обмеженнь» в незвичному ліричному амплуа під акомпанемент симфонічного оркестру виконають найпопулярніших хіт – колискову «Silent night» («Тиха ніч»). Також учасниками теплого сімейного шоу стануть: ВРЕМЯ И СТЕКЛО, KAZKA, MONATIK, THE HARDKISS, Олег Скрипка та ВВ, MICHELLE ANDRADE, KHAYAT, «Жіночий Квартал», оркестр Збройних сил України, ансамбль «Калина», зірки «Голосу Країни» та учасники шоу «Танці з зірками».