Головна Азов

Тетраподи Маріуполя не просто утримують берег від шквалу, вони розсікають та знищують нищівні хвилі

На Маріуполь з гордістю дивиться вся Україна. Ще з 2014 року. Тоді місто не скорилося орді вперше. Першими проти озброєних макак повстали саме містяни, ризикуючи собою, але впевнено заявляючи – краще смерть, ніж довічний полон в складі потворної чужини! А потім прийшли захисники, полк Азов, який назавжди вибив з міста московитів.

Символом міста з тих пір є тетраподи, якими не лише розбивали хвилі при штормі, а й загороджували наземні підступи від ворожої техніки. Азовці для Маріуполя – ті самі тетраподи. Міцні і нездоланні. Ми твердо стоїмо між містом і ворогом, бо це місто для кожного з нас – рідне.

Ворог біситься, він дуріє, бризкає отруйною слиною, з усіх сил намагається хоч якось просочитися, завдати удару, залякати. Але він розбивається об тетраподи. Шквал його злості зрошує нашу землю ворожою кров’ю і зникає в чорноземі.

Раніше казали, що росіян в Маріуполі не чекають. Тепер інакше. Чекають і військові, і цивільні – щоб знищити. “Маріуполь – це Україна!”

АЗОВ – Маріуполь

Джерело

попередня статтяЗахисники Маріуполя продовжують тримати оборону на підступах до міста
наступна статтяПісля вчорашнього бомбардування Маріуполя за даними поліції вже відомо про загибель п’ятьох осіб, з яких двоє дітей.