Телеведучий Нікіта Добринін: «Не можна тиждень гуляти по вечірках, а потім раптово прийти на забіг»

Відомий український шоумен, телеведучий Нікіта Добринін став амбасадором найбільшого в Східній Європі спортивного заходу Legion Run. Legion Run – п’ятикілометровий забіг з перешкодами з бруду, вогню, льоду і колючого дроту, який проводиться в різних країнах по всьому світі. В Україні Legion Run пройде 31 серпня на Трухановому острові в Києві. Нікіта розповів, як готується до заходу і чому став амбасадором забігу.

— Як ви дізналися про забіг і чому вирішили стати амбасадором Legion Run?

— Про Legion Run мені розповів мій тренер ще минулого року. Просто запропонував взяти участь у змаганні. Це був перший подібний забіг у моєму житті. І захід виявився відмінним. Це і весело, і цікаво, і відчуття команди присутнє. З перешкод найбільше сподобалися ями з крижаною водою. Правда, я був не дуже задоволений власним спортивним результатом. Думаю, цього року досягну більшого.

— Якому виду спорту віддаєте перевагу особисто ви?

— Я не професійний спортсмен, але спортом займаюся давно. Спочатку це був просто тренажерний зал. Потім я зайнявся кросфітом, потім переключився на тайський бокс, потім знову повернувся до кросфіту… Мені подобається спорт, подобається стан під час тренувань.

— Цього року ви братиме участь у забігу один або з командою?

— Коли я написав, що став амбасадор Legion Run, мені відразу в приват стали стукати друзі та знайомі, питати, чи встигнуть вони приїхати до Києва і приєднатися до мене. Отже, гадаю, команда однодумців точно збереться.

— Як ви вважаєте, навіщо люди беруть участь у подібних заходах?

— Це можливість для людини зробити ривок, досягти чогось важливого, довести собі або іншим, що ти не дарма займаєшся спортом.

— Але ж при цьому можна і травму отримати. Чи не занадто висока ціна за можливість щось довести?

— В мене колись була серйозна травма коліна. І була загроза, що не зможу більше бігати. Півроку, поки ходив у гіпсі й на милицях, я мріяв про те, що повернуся до спорту. Мені навіть снилося, як я біжу і, як у фільмі «Форрест Гамп», злітають кайдани. Так що я розумію, що це таке. Зараз можу бігати без проблем, і дуже радий цьому.

Що стосується змагань, мінімальна фізпідготовка все ж повинна бути. Не можна тиждень гуляти по вечірках, а потім раптово прийти на забіг. Я завжди кажу, що про безпеку потрібно пам’ятати.