Телеканал ТЕТ за допомогою танцю розповів про нове реаліті-шоу

Танець – вже давно не тільки мистецтво, але й діючий комерційний інструмент, який так активно використовують маркетологи в рекламі та промо.

Це не дивно, адже в даному полі існує величезна кількість способів привернути увагу і зробити це максимально ненав’язливо: картинка, звук, що запам’ятовується і в’їдливий мотив.

Поки глядачі захоплені видовищем, яскравою історією і готові вбирати візуальну і музикальну  інформацію, у продукта є шанс просочитися і міцно закріпитися у свідомості аудиторії.

Керуючись цим переконанням телеканал ТЕТ створив проморолик для нового реаліті-шоу «СуперЖінка».

У промо, за допомогою танцю, ТЕТ розповідає, що кожна жінка незалежно від віку, захоплень і способу реалізації – прекрасна.

Ідея показати суперництво, і залучити потенційного глядача за допомогою пластики народилася у творчої групи телеканалу, а поставив хореографію і режисував ролик – Анатолій Сачивко.

Анатолій – художній керівник команди пластичного вираження Apache Crew. Раніше знімав кліпи для українських артистів: Джамали, Діми Монатика і Katya, а також був задіяний у зйомках українського повнометражного фільму «Давай, танцюй!».

Незважаючи на багатий досвід хореографа-постановника і режисера, співпраця з телеканалом ТЕТ виявилася кардинально новим досвідом для Анатолія. Раніше він не працював з телебаченням.

«Розповідати історію через рухи або танець досить просто, адже це нас оточує щомиті: людина друкує – це вже хореографія.

Всі персонажі в ролику дуже колоритні і різні, а моїм завданням було подружити і висловити емоцію змагання в русі. Думаю, що вийшло динамічно і жваво. Та й за настроєм ролик мені дуже імпонує.

Для мене було новим думати, в першу чергу, про аудиторію каналу та про те, як вона сприйме побачене » – говорить Анатолій про завдання та творче рішенні телеканалу ТЕТ.

Головні ролі в проморолику виконали: зірка серіалу «Школа» – Вікторія Юрчук і реальна учасниця шоу, каратистка – Марина Стоян.

Прем’єра реаліті-шоу «СуперЖінка» відбудеться 12 серпня.

Це реаліті про жінок, які вважають себе ідеальними дружинами і готові це довести: 4 заміжні дівчини оцінюють наскільки кожна з суперниць тягне на «СуперЖінку», щоб вибрати переможницю.

А в очікуванні прем’єри рекомендуємо переглядати танцювальне промо