Головна Азов

Таємно палити в печах крематоріїв власних дітей – політика путінської росії

мобильный крематорий

Ворожа московія врешті почала визнавати, що не всі солдати окупаційних військ матимуть змогу повернутися додому інакше, ніж як “груз-200”. Але кривавому “царьку” не вигідно визнання справжніх цифр, тож не всі російські матері навіть тіла отримають.

Оскільки тіл мертвих росіян на території України вже дуже багато і вони починають смердіти, то Укрзалізниця надала ЗСУ вагони-рефрижератори для вивезення загиблих російських окупантів. Цілі вагони росіян, що загинули на чужій землі заради ідіотських амбіцій ідіота-путіна. Тих же, кого московити забирають самі, скоріш за все спалять в мобільних крематоріях, які окупанти заздалегідь привезли до кордону з Україною. Все для того аби тільки в росії не дізналися правду про справжні втрати своєї “нєпабєдімой” армії.

Ну що ж, росіяни, если ваши сыны не выходят на связь, то скорее всего они уже горят в печах русских крематориев.

Таких вже 9000.

To be continued…

АЗОВ – Маріуполь

Джерело

попередня статтяПісля вчорашнього бомбардування Маріуполя за даними поліції вже відомо про загибель п’ятьох осіб, з яких двоє дітей.
наступна статтяМоскалі настільки хочуть допомогти цивільному населенню, що відрізають півмільйонне місто від усіх комунікацій