Таня Брик: «Я не збираюся заміж, а Рафаель не хоче дітей!»

На зйомках «Предметки» фіналістка першого сезону проекту Нового каналу «Супермодель по-українськи» Таня Брик розповіла, що вже рік перебуває в серйозних стосунках із французом. Щоправда, з’ясувалося, що він не хоче дітей, а вона… не збирається виходити заміж. Як складається особисте життя Тані, які в неї плани на майбутнє, і навіщо дівчина склала список правил для коханого, читай у матеріалі.

– Я завжди говорила, що мій пріоритет – це кар’єра. Та попри це весь минулий рік витратила на стосунки: сиділа зі своїм новим хлопцем Рафаелем в ОАЕ, – зі сміхом розповідає Сергію Нікітюку Таня.

Хлопцю Тані 25 років, у нього вся родина французи, але він народився у Нью-Йорку.

– Можна сказати, що він американський француз. У нього два паспорти! Працює Рафаель в управлінні в якійсь фірмі «за програмами», я не знаю, як це правильно назвати. «I work in sales», як він зазвичай говорить, – каже Брик.

Таня Брик
Таня Брик

Виявилося, що познайомилася пара в Дубаї, куди модель довго не хотіла їхати, і погодилася на чергову робочу пропозицію лише від нудьги.

– Роботи було небагато, поїхала моя подружка, тож я залишилася зовсім сама. Зрозуміло, було сумно, і дві знайомі запросили мене розвіятися і сходити з ними на день народження їхнього друга, – згадує Таня. – Виявилося, що день народження не лише в того хлопця, до якого ми йшли, а й у Рафаеля, і вони святкували разом. Так і познайомилися – ми поспілкувалися, потанцювали і домовилися зустрітися наступного дня: він навіть раніше пішов зі свого свята, тому що підвозив мене додому. І ось вранці я написала йому, і ми пішли в кіно.

Таня Брик
Таня Брик

Зачепив Рафаель дівчину своєю несподіваною романтичністю.

– Він запитав: «А якщо фільм буде поганий, ти зі мною завтра побачишся?» Так! Звісно! Мені такого взагалі ніхто ніколи не говорив. Я й романтика – це ж узагалі далекі речі. Так ми з ним почали зустрічатися. А за три дні я вже була в нього вдома, познайомилася з мамою, татом, братом і сестрою – вони якраз у той час теж жили в Дубаї.

Через два тижні стосунків Таня поїхала здавати сесію в Україні, і була впевнена, що на цьому спілкування й закінчиться, але ж ні:

– Рафаель дзвонив мені щодня, питав, як у мене справи, кликав назад. Я пообіцяла йому повернутися, в один день сказала мамі, що переїжджаю жити в Дубай, взяла квитки й поїхала до Рафаеля. Там ми прожили з його сім’єю чотири місяці, а потім я полетіла на знайомство з новим агентством до Іспанії й повернулася в Україну. Тоді вже Рафаель приїхав до мене в гості, я познайомила його зі своїми друзями. А от із батьками він досі не знайомий, вони в мене дуже соромляться через мовний бар’єр.

Таня Брик
Таня Брик

Але всьому свій час, і Таня визнає: якщо стосунки будуть і далі розвиватися так активно, рано чи пізно вони все одно познайомляться:

– Доведеться їх познайомити, звісно, якщо вийду на Рафаеля заміж, але поки не планую. Вони, французи, такі, у них заміжжя – не заміжжя, і я теж не розумію, навіщо потрібен штамп у паспорті. Я така, що якщо мені з людиною хочеться бути разом, жити разом, я гори переверну, щоб бути поруч. А з Рафаелем мені дуже комфортно, такого ставлення до себе я ще ніколи не відчувала. Я його дуже поважаю. Для мене він великий молодець!

Таня Брик
Таня Брик

Але не все в коханому влаштовує дівчину:

– Він мене не ревнує взагалі, і це, якщо чесно дуже бісить J Я йому кажу: «Я з друзями лечу на Ібицю!», а він – «Добре!». «Навіть не запитаєш, з якими друзями?». «Та ні, я тобі довіряю», – зі сміхом згадує «сварку» Таня. – А от я дуже ревнива, тож я б теж Рафаеля відпустила, але йому довелося б вислухати лекцію, як поводитися. У нас навіть діє спеціальний ряд правил, складений мною!

Правила хорошої поведінки для Рафаеля:

1) Відстань від дівчинки, навіть коли з нею розмовляєш, має бути 50 метрів.
2) Не спілкуватися з дівчатами крім роботи
3) Не пити багато (там навіть зазначена кількість алкоголю в склянках, і якого алкоголю)
4) Скільки разів мені потрібно писати, і коли
5) В який час слід приїхати додому

Усього там 10 пунктів, тож це лише половина списку J

Та попри все у Тані й Рафаеля великі спільні плани:

– Зараз Рафаель живе в Амстердамі, а я планую переїжджати до Лондона. Переліт між цими містами коштує 30 євро, тож в будь-якому випадку ми будемо часто бачитися. До родини я поки що не готова: щоб її створити, потрібен якийсь стартовий бюджет. Я не хочу, щоб ми потім думали, де заробити, і як заощадити. Тому потрібен час. У нас навіть була розмова про дітей, і з’ясувалося, що Рафаель дітей не любить і не хоче. І він був украй здивований, що вони є в моїх майбутніх планах на спільне життя. Зрештою він дав мені 5 років, щоб я його переконала. А якщо не вийде переконати, змусимо J.

Більше про те, як змінилося життя Тані після проекту «Супермодель по-українськи», з ким із випускників різних сезонів вона спілкується, як їй вдається працювати в усьому світі зі своїми «недосконалими» стегнами, і чому вона не передзвонила Нікітюку після реаліті, дивись у повному випуску спецпроекту «Предметка» з Сергієм Нікітюком.