Головна Азов

Танкісти 12-ї бригади спеціального призначення НГУ «Азов» отримали нагороди

Танкісти 12-ї бригади спеціального призначення НГУ «Азов» до Дня танкових військ отримали з рук командира бригади, підполковника Дениса «Редіса» Прокопенка, та командира тактичної групи «Адам», полковника Євгена Межевікіна, нагороди, шеврони та цінні подарунки.

За успішне виконання бойових завдань та особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України військовослужбовці отримали відзнаки Головнокомандувача Збройних сил України: «Золотий хрест» та «Срібний хрест».

Бійці, які нещодавно стали до лав «Азову», і котрі гідно, мужньо та рішуче проявили себе, виконуючи поставлені задачі, отримали азовські шеврони.

Танкісти бригади щодня йдуть у бій, не жаліючи свого життя та здоров’я. Виконують складні бойові завдання, віддаючись захисту України на 100%.

Ці військовослужбовці — справжні професіонали своєї справи. Залізний кулак «Азову», від самої появи якого на передовій ворогів охоплює страх.

Зі святом, побратими!

АЗОВ

Джерело

Анкета для вступу до бригади «Азов»

попередня стаття“Нам давали 3 книги. Обов’язково одна з них була написана Леніним”: азовець Ярослав про Маріуполь, полон і волю
наступна статтяУ новому випуску «Азовці PRO» танкісти бригади відповідають на ці та інші питання, а також розповідають про свої найскладніші бойові виїзди та враження від них.