Головна Асоціація

«Судами» терористичних організацій Л/ДНР продовжуються незаконні засудження військовополонених на тимчасово окупованих територіях

10 березня стало відомо про ще два вироки «судів» терористів щодо військовослужбовців полку «Азов» Віктора Похозея та Владислава Шеля.

Продовження подібних «судових процесів» є прямим порушенням Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, яка забороняє переслідування або обмеження прав військового за його законну участь у збройному конфлікті та захисті власної Батьківщини.

Такі засудження, на думку терористів, допомагають «легалізувати» подальшу ізоляцію та дозволяють не проводити обмін конкретного військового, посилаючись на його засудження, що також прямо заборонено міжнародним гуманітарним правом.

Зрозуміло, що відомості, викладені у таких «судових рішеннях» не мають нічого спільного зі справжнім судовим процесом, де забезпечуються право на захист, незалежний суд та презумпція невинуватості.

Усі подібні судилища є нічим іншим, як знущанням з міжнародного права, прав людини та основ судочинства, визнаними усіма цивілізованими націями.

Такі «вироки» не можуть вважатись законними та не мають нічого спільного з правом.

Юрист Адвокатського об’єднання «Barristers» Ланкін Сергій для Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяБоєць «Азову», оборонець Маріуполя із позивним Репортер розпочав благодійний продаж авторських пінів на підтримку Патронатної служби
наступна статтяУ Києві відбулася акція вшанування добровольців, що стали на захист України