
Майже рік знадобився для того, аби переконати Мета викреслити “Азов” зі списку небезпечних осіб та організацій. Для України – це надзвичайно важливе рішення. Вперше в історії нам зняли масштабний бан, що тривав кілька років, і який постійно підтримувала російська пропаганда по всьому світу.
Розблокуванням “Азову” зі сторони Мінцифри в основному займався Антон Мельник – експерт з інновацій і стартапів, зі сторони полку – Юлія Федосюк, дружина бійця-азовця, представниця Асоціації родин захисників “Азовсталі”, та Катерина Прокопенко – дружина командира полку Дениса Прокопенка “Редіса”.
“Медіа впливають на Meta, яка бере до уваги матеріали авторитетних ЗМІ. Американський політикум, на жаль, теж не прозорий – там були свої агенти Москви і люди, зацікавлені в певних скандалах для напрацювання своєї суб’єктності. Тому загалом є такий великий клубок проблем і Meta – це лише один з камінчиків стіни, через яку нам доводилось пробиватись. І насправді це була робота, яка стосувалася не тільки власних комунікацій з ними, а просто роботи з аргументами, з величезною кількістю медіаматеріалів, які вийшли за 8 років і, на жаль, не мали адекватної відповіді”, – пояснює Юлія.
Окрім роботи з Метою, Асоціація родин захисників “Азовсталі” та “Азову” активно працювала у світі. Делегації, у які входили і самі військові, і їх рідні, відвідували Конгрес США, Стенфордський університет, Кнесет в Ізраїлі, дипвідомства в Іспанії, Франції, Польщі, зустрічалися зі світовими політиками, лідерами думок.
Ще одне важливе рішення, яке вдалося здійснити Мінцифрі, – Мета верифікувала акаунт “Азову”. Як пояснює Антон Мельник, поступом до цього стала верифікація сторінки родин захисників “Азовсталі”, адже вона була красивою, з важливою інформацією та не порушувала жодні правила соцмережі.
Повний матеріал читайте на сайті 24 каналу
Асоціація родин захисників «Азовсталі»
Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705