Справжнє диво природи: в небезпечних водах Амазонки Дмитро Комаров відшукав рідкісних рожевих дельфінів

У новому випуску «Світу навиворіт», який вийде на каналі «1+1» сьогодні о 22.45, Дмитро Комаров покаже іншу сторону дикої Амазонки і відправиться на пошуки справжнього дива природи — рожевих прісноводних дельфінів.

Протягом всього бразильського сезону глядач не раз переконувався в тому, що Амазонка — найнебезпечніша річка в світі. Тут Дмитро Комаров зустрічав найбільших крокодилів, ловив чорних піраній, полював на стародавнього монстра переруку, наштовхувався на отруйних скатів і зубасту рибу-собаку.

Але в цей раз він познайомить глядача з неймовірно красивим прісноводним дельфіном, який живе в водах Амазонії. Цей рідкісний вид ссавців з сіро-рожевим забарвленням більше схожий на неземну істоту. За тутешніми легендами, дельфіни — це сильні духи, здатні змінювати свій вигляд. Індіанці вірять, що вночі вони перетворюються в прекрасних юнаків і викрадають місцевих красунь. Тому ставляться до них з повагою і обережністю.

Щоб зустрітися з цими милими тваринами, команда «Світу навиворіт» відправиться на єдину в своєму роді дослідницьку базу. Тут живе сім’я, яка все життя доглядає за рожевими дельфінами. Дмитро Комаров вперше в житті погодує з рук дельфінів і побачить, наскільки вони розумні, добрі і уважні по відношенню до людей.

«Годувати дельфінів — це величезне задоволення, вони абсолютно не бояться і повністю довіряють людині, але їх гострі зуби трохи насторожують», — поділиться незабутніми емоціями ведучий.

А після насиченого дня з рожевими дельфінами українці підуть в гості до власниці бразильського ресторану, яка краще за всіх готує страви з бананів. Дмитро Комаров відправиться на місцевий ринок і покаже, скільки сортів цих ласощів вирощують в Бразилії, і яка небезпека може чекати людину в їх гронах. А також особисто візьме участь в процесі приготування незвичної для українців страви.

Секрети приготування бананів і специфічні рецепти бразильських господинь — дивіться у програмі «Світ навиворіт» о 22.45 на каналі «1+1».