Головна Азовсталь

“Сонечко, нас обміняли” – дружина воїна “Азову” розповіла про чоловіка

Дружина заступника командира полку “Азов” Святослава Паламара “Калини” розповіла про зустріч із чоловіком.

“Міцно обійняти і не відпускати”. Це перше, що спало на думку Антоніні Паламар, коли на початку жовтня вона нарешті зустрілася зі своїм чоловіком, який був у російському полоні. Про це повідомляє BBC.

“Ззовні він змінився, усі вони скинули вагу, – сказала Антоніна про звільнених з полону воїнів. – Але по них видно, що їх не зламали”.

Святослав та Антоніна Паламар разом 10 років. Вони познайомилися у Львові в 2012-му, а за три роки перебралися до Маріуполя.

“Нас познайомили спільні знайомі, у перший же день у мене було відчуття, ніби я ту людину знаю, наче це моя друга половина, так мені з ним було спокійно і в безпеці”, – розповідала Антоніна.

Вона каже, що її чоловік спокійний, урівноважений. “І він завжди за справедливість та чесність”, – сказала.

Згадує як, їй подзвонив Святослав і сказав: “Сонечко, нас обміняли”. Антоніна Паламар із сином

Коли чоловік та інші бійці тримали оборону вже майже без їжі і води, жінка ніколи не втрачала віри, що Святослав повернеться.

Поки чоловіки були у полоні, дружини “азовців” об’єдналися і виступали по світу із закликами звільнити їхніх чоловіків, і навіть зустрічалися із Папою Римським.

Антоніна не їздила з ними. Каже, що 6-річний син Лук’ян дуже прив’язаний до неї, тому ці місяці вона чекала чоловіка вдома у батьків на Тернопільщині.

“Тут у нас люди більш віруючі, за Азовсталь і хлопців, мабуть, молилися усі, не раз і я зверталася до різних отців. У цьому, знаєте, теж щось є”, – розповіла.

Жінка каже, що не розпитує чоловіка про полон. Знає лише, що їх тримали в одиночних камерах у Москві, вони не знали, хто де є, не могли бачитися, і їх не випускали на подвір’я.

“Нам (дружинам. Gazeta.ua) психолог радив, що не треба питати. Якщо людина захоче, то розповість”, – сказала Антоніна.

Gazeta.ua

Джерело

попередня статтяДо 24 лютого до Азов ставилися як до якихось хлопчиків – Мольфар, Азов
наступна статтяУ Києві, в Оболонському районі, відбулось урочисте відкриття вулиці Героїв полку АЗОВ.