Головна Азовсталь

Сьогодні відбудеться прощання з Величаром Запорожцем, який захищав Україну у складі полку «Азов»

Сьогодні відбудеться прощання з Героєм Дмитром Бабічєм з позивним Величар Запорожець, який захищав Україну у складі полку «Азов».

Мешканець Запоріжжя Дмитро Бабіч загинув у місті Маріуполі на Азовсталі 15 квітня.  Затримка з похованням була з відомих причин героїчної оборони Азовсталі.

«Запрошуємо на прощання з побратимом Величаром 1 вересня о 12-30 в Київському крематорії за адресою вул. Байкова, 16. Будуть присутні батьки Величара-Дмитра Бабіча. Духовний обряд поховання буде проведений пізніше у Запоріжжі на острові Хортиця, з яким Величар пов’язував своє життя», — повідомив його друг Світовіт Пашник.

Величар Запорожець, а «в миру» Дмитро Бабіч, загинув, захищаючи в лавах полку «Азов» український Маріуполь. Місто, яке звільняв ще 2014-го разом із побратимами-азовцями від москальської нечисті.

Друзі згадують, що у розмовах з Величаром і в його чині відчувалася реальність й справжність. Своєю зовнішністю, своїм виглядом Дмитро намагався бути дуже скритною людиною, однак коли вже підпускав до себе ближче, ти розумів що перед тобою непересічна особа – не “патріот” яких мільйони, а перед тобою стоїть воїн, перед тобою стоїть людина, яка твердо знає чого хоче.

Капітан Збройних сил України «Сірко» розповів, що для нього ім’я Величара найперше асоціюється із словом «Честь». Бо той був чесним, людиною слова, а все, що казав – було від щирого серця: «Був як кремінь, цілеспрямований, відважний. Завжди максималіст. Був не «теж-націоналістом», а справжнім українцем, для якого не була важлива назва руху, його цікавила мета. А мета дуже проста – вільна незалежна Україна і здорова українська нація».

Друзі Величара чули про його звитягу на фронті – і це ще раз переконувало, що він був Воїном з великої літери.

FORPOST

Джерело

попередня статтяТіна Кароль зібрала до школи дітей полку Азов
наступна статтяЧерез п’ять місяців після смерті на Стрийщині попрощалися з Героєм «Азову» Романом Гладієм