Головна Підтримка АЗОВ

Сьогодні в Києві відбулася урочиста хода під гаслом «Чекаємо додому захисників Маріуполя»  

В ініційованому Патронатною Службою Азову заході до роковин виходу захисників Маріуполя з заводу «Азовсталь» взяли участь біля тисячі українців, колона рухалась від парку ім. Т.Г. Шевченка до Майдану Незалежності. Хода завершилась виступами представників організацій, що займаються питаннями військовополонених, а також громадських організацій родин полонених та загиблих захисників Маріуполя.

Вкотре підіймались питання щодо необхідності якнайшвидшого повернення наших захисників додому, а також залучення відповідальних міжнародних організацій щодо гарантій прав людини та розслідування воєнних злочинів росії.

«Звільнення з полону відбувається завдяки титанічній роботі ГУР, СБУ, Омбудсмена, Адміністрації Президента, інших державних органів, Асоціації родин захисників Азовсталі та інших ГО, які дотичні до проблем військовополонених. Ми відповідально заявляємо, що азовцям в полоні найважче. Розуміти це і не мати змоги їх повернути – для нас тяжко.

Я закликаю усіх: допоможіть повернути захисників Маріуполя з полону. Кожен день полону для них та їхніх родин – пекельна мука. Звертаємося зараз до всіх українців, а також людей вільного світу: прямо зараз, вже понад рік, в нелюдських умовах і знущаннях знаходяться наші Герої. Пам’ятайте якою ціною ви в безпеці!», – заявила керівниця Патронатної служби, Олена Толкачова.

На завершення заходу учасники вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

Дякуємо усім небайдужим, хто долучився! Ми чекаємо повернення додому кожного оборонця України! Та продовжуємо боротися за кожного полоненого так, як вони боролися за нас!

@azovangels

Патронатна служба Азову. Благодійний фонд «Янголи Азову»

Джерело

попередня статтяЗагинув на “Азовсталі”: у Львові попрощалися із 29-річним Богданом Крілем
наступна статтяЛьвів’ян запрошують почути реальні історії родичів та друзів азовців