Головна Війна 2022

Служителі російської православної церкви – солдати пропагандистської армії росії

ГУР

Служителі російської православної церкви – солдати пропагандистської армії росії

▪️Пропагандисти в рясах за вказівкою кремля проповідують доктрину “русского мира”, яка не відповідає православному вченню.

▪️Услід за російською офіційною пропагандою, служителі рпц виправдовують російську агресію, геноцид українського народу та закликають своїх вірян поповнювати лави російських окупаційних підрозділів.

▪️За даними ГУР МО України служителі рпц отримали чіткі вказівки агітувати батьків та родичів молодих росіян спонукати їх укладати контракт про військову службу.

▪️Воєнна розвідка України оприлюднює відомості про служителів рпц які співпрацюють з російськими пропагандистами та окупаційними підрозділами інформаційно-психологічних операцій та нагадує що за злочини проти територіальної цілісності та населення України всі злочинці будуть притягнуті до відповідальності.

🔗 Список за посиланням: https://gur.gov.ua/content/sluzhyteli-rosiiskoi-pravoslavnoi-tserkvy-soldaty-propahandystskoi-armii-rosii.html

Головне управління розвідки МО України

Джерело

<<Звернення від заступника командира полку «Азов» капітана Святослава Паламара, Калини, з приводу ситуації в Маріуполі сьогодні
>>Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @antiitforce з полку «АЗОВ». № 1