Сергій Притула про лікарню: «Моя палата нагадувала виставковий центр»

????????????????????????????????????

Перелом ноги, розрив зв’язок, а після – дві операції і милиці. Під час зйомок «Вар’яти-шоу» його очільнику Сергію Притулі довелося нелегко, але для ведучого Нового каналу навіть травма не стала на заваді. Всього зняли 18 випусків проекту, а в середині вересня у «Вар’ятів» стартує гастрольний тур.

Наразі в Сергія – реабілітаційний період, він згадав, як проходили його дні в тернопільській міській лікарні, де йому робили операцію, і як на його появу там відреагували оточуючі.

– Лікарям, в принципі, яка різниця, кого лікувати, – пояснює ведучий Нового каналу. – Чи ти ведучий, чи депутат, чи вчитель – ти для них просто пацієнт, в якого зламана кінцівка та порвані зв’язки. Вони мають зробити свою роботу. Але певне пожвавлення в рутинний плин часу у відділення ортопедії я, мабуть, все-таки приніс. Тому що перші два-три дні моя палата більше нагадувала виставковий центр. Люди відчиняли двері, дивилися на мене і просто йшли далі.

Сергій зізнався, що одні сусіди-пацієнти просили зробити з ним селфі і дати автограф, а іншим вистачило просто зайти в палату і упевнитися в тому, що там знаходиться саме він.

– Згодом я з цим змирився, хоча, відверто, це трошки напружувало, – говорить очільник «Вар’ятів». – Потім люди задовільнили свою цікавість і перестали до мене ходити. Я в якийсь момент вже почав сумувати, думав, може образилися, що не заходять (смеется).

«Вар’яти-шоу» – щовівторка о 21:00 на Новому каналі.