Головна Асоціація

Сенатор США від Флориди надав розголосу проблемі поводження з українськими військовополоненими після зустрічі з делегацією Асоціації та полку «Азов»

Сенатор США Рік Скотт зробив гучні заяви після проведення зустрічей з делегацією Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов», які нині перебувають в США.

Республіканець особливо стурбований тяжким становищем українських військовополонених, яким відмовляють у правах щодо присутності в місцях утримання Міжнародного комітету Червоного Хреста, гарантованих Женевською конвенцією.

«Відколи почалося незаконне та насильницьке вторгнення Росії в Україну, ми чули історії жорстокого насильства як на полі бою, так і поза ним. путін розкрив свої злі наміри світові, і ми не можемо це ігнорувати», – заявив Скотт.

«Хоча ми провели багато брифінгів тут, у Вашингтоні, щодо бойових дій в Україні, почувши цього тижня з перших вуст українських військовополонених (з «Азовсталі») і членів сімей тих, хто зараз утримується російськими військами, для нас ще більше викрилася неймовірна жорстокість війни, яку веде росія. Важливо, щоб МКЧХ мав повний доступ до всіх військовополонених. Ми повністю підтримуємо роботу МКЧХ із забезпечення захисту прав військовополонених і ніколи не потерпимо дій, спрямованих на перешкоджання цього доступу або іншого позбавлення прав, наданих військовополоненим гуманітарними організаціями згідно з Женевською конвенцією», – додав високопосадовець.

Спеціальний візит делегації Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» до Сполучених Штатів Америки триває. Наша команда робить все можливе, аби привернути максимальну увагу до полонених «Азовсталі» та якнайшвидше повернути їх додому.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяДелегація Асоціації та полку «Азов» продовжує працювати над залученням підтримки захисників «Азовсталі» американськими політиками
наступна статтяІнструктор “Азова”. Історія евакуації з “Азовсталі”. Підготовка нової бригади. | ЮРІЙ БУТУСОВ