Головна Новини Азов

Саме по Маріуполю росіяни скидають найбільшу кількість бомб за добу

Житлові будинки… Дитячі садочки Школи… Пологові будинки… Лікарні… Дорослі… Діти… Саме по Маріуполю росіяни скидають найбільшу кількість бомб за добу.
За підрахунками Пентагону, російська авіація здійснює близько 200 літако-вертольотних вильотів на день на територію України, більше 100 припадає – лише на Маріуполь. Вдумайтесь: протягом місяця щодня. Літаки поперемінно літають над містом, скидаючи бомби кожні 10-15 хвилин. Окрім цього – постійні атаки з артилерії, танків, РСЗО… Кораблі обстрілюють Маріуполь!!! Тільки уявіть, скільки смертей приносить кожен ворожий удар.

А скільки страждань тих, що повільно помирають під завалами, думаючи, що про них забув світ, що їх не чує Україна…

Маріуполь – місто, яке найбільше і в першу чергу потребує ПВО для припинення геноциду місцевих мешканців, адже основним завданням захисників міста завжди був захист громадян. Та ворожа авіація унеможливлює порятунок. Бомбардування здійснюються майже безупину, вдень і вночі. Їх мета – знищувати людей морально і фізично. Пілоти, що керують машинами руйнувань та вбивств, знають свої цілі, але продовжують скоювати жорстокі військові злочини.

Люди, що живуть в цьому місті та боронять його, заслуговують побачити, як ці літаки палатимуть, як вони назавжди зникнуть з неба над Маріуполем і ворожі пілоти отримають відповідне покарання. За кожного вбитого мешканця форпосту України.
Маріуполь – це Україна!!!

АЗОВ-Маріуполь

Джерело