Головна Маріуполь

Росія збирається знести Азовсталь. Ахметов пообіцяв судитися

Автор: Андрій Водяний | ЛІГА.БІЗНЕС

Ставленик окупаційної влади Росії в Донецькій області Денис Пушилін заявив, що завод Азовсталь у Маріуполі планують знести, а Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча – відновити. Обидва підприємства належать Рінату Ахметову, який пообіцяв, що жоден бізнес СКМ не працюватиме під російською окупацією.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес-новини

Слова Пушиліна про знесення Азовсталі передає російське пропагандистське агентство ТАСС. Він заявив, що на місці підприємства може з’явитися зелена зона або технопарк.

Площа Азовсталі – 11 кв. км. Завод входить до групи Метінвест, до війни це було одне з найбільших металургійних підприємств України. Засноване у 1933 році.

Власник підприємства Рінат Ахметов в інтерв’ю італійському телеканалу RAI 16 травня розказав, що довоєнна капіталізація Азовсталі та ММК імені Ілліча становила близько $10 млрд. Крім того, на підприємствах був значний запас сировини та готової продукції на суму $1 млрд.

Він запевнив, що СКМ обов’язково пред’явить претензії РФ із вимогою відшкодувати всі збитки, завдані російською воєнною агресією.

Андрій Водяний

Джерело

<<Увага. Евакуація. Окупанти повідомляють по своїм каналам про закриття проїзду через Василівку на невизначений час
>>Є загроза повного вимирання флори і фауни Азовського моря