Головна Асоціація

Родини захисників «Азовсталі» організували у Києві акцію-перформанс «Різдво в полоні»

24 грудня, напередодні великого свята Різдва Христового, родини полонених захисників «Азовсталі» організували на Софійській площі у Києві акцію-перформенс «Різдво в полоні» на підтримку бійців, які вже сім місяців залишаються у кайданах ворога. Ініціаторами проведення акції стали родичі полонених азовців.

У рамках проведення акції на площі були встановлені два столи, за яким відбувалося символічне дійство: за одним родини в теплому сімейному колі святкували Різдво, а за іншим – полонені захисники «Азовсталі», знесилені та голодні, перебуваючи у полоні, зустрічають свято за пустим столом, не маючи бодай теплого одягу. Столи розділив колючий дріт, який символізував роз‘єднання рідних людей полоном.

Завершуючи перформанс, родичі військовополонених закликали уряди всіх світових держав та керівництво відповідальних міжнародних організацій докласти максимальних зусиль, аби якнайскоріше повернути оборонців Маріуполя додому.

Щодня кожен українець має згадувати про подвиг захисників «Азовсталі», завдяки якому всі ми маємо змогу зустріти цьогорічне Різдво, в той час, як герої перебувають у заручниках ворога.

Пам‘ятайте про захисників «Азовсталі»! Боріться за них так, як вони боролися за нас!

За фото дякуємо Марії Ящук

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяПродовжуємо підтримувати захисників Маріуполя творчістю
наступна статтяБойовим братерством, що складається з різних підрозділів, серед яких і ОЗСП «Азов», провели містерію зі вшанування пам’яті загиблих в боях азовців.