Головна Асоціація

Рік полону: Україна памʼятає про захисників «Азовсталі»

До болючої річниці з моменту виходу захисників Маріуполя з заводу «Азовсталь» Україною пройшли заходи на підтримку героїв та їхніх родин. Так у Києві, Львові, Івано-Франківську, Черкасах та Дніпрі відбулися масові акції за участі рідних полонених військових та небайдужих. Під час заходів, зокрема, присутні вшанували пам’ять загиблих оборонців Маріуполя та азовців, які загинули під час теракту в Оленівці.

Окрім цього, у Першому театрі Львова пройшла вистава «Матері Азову» – грандіозний проєкт-перформанс, присвячений річниці перебування захисників «Азовсталі» у полоні. У головних ролях вистави – шестеро матерів і дружин бійців «Азову», а керівником проєкту виступила Iryna Artymyak та режисер Dmytro Bartkoff. Ідея вистави побудована на особистих листуваннях захисників «Азовсталі» з їхніми рідними.

У Броварах понад 300 учасників вийшли на забіг «Назустріч волі». Поруч з рідними в забігу взяв участь 90-річний небайдужий. Окрім цього, за підтримки фондів «United24 Броварщина», «GurtomUA», «Сила, коли ми разом» та «Незалежної волонтерської організації» у місті відбулася ціла серія подій, з організації яких вдалося зібрати 191 203,33 грн на бокси першої допомоги «Нарешті ти вдома» від Асоціації родин захисників «Азовсталі».

У Запоріжжі рідні оборонців «Азовсталі» взяли участь у благодійному ярмарку, де було створено спеціальну локацію з картинами та хендмейд-виробами, 100% від реалізації яких сімʼї розподілили між Фондом Асоціації родин захисників «Азовсталі» та «Янголами Азову».

Окрім ходи, в Черкасах відбулася виставка плакатів авторства дружини військовополоненого черкащанина Ганни Біляєвої, яка досі чекає чоловіка з полону. Дані плакати неодноразово використовувалися під час заходів та акцій в різних містах України та Європи.

Україна памʼятає про героїв «Азовсталі» і боротиметься за них, допоки останній захисник не повернеться додому!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяКаратисти з Дніпра присвятили перемогу на Чемпіонаті Європи захисникам «Азовсталі»
наступна статтяВідбулося сходження на Говерлу памʼяті азовця Олександра «Гряна», організоване батьком Героя