Головна Підтримка АЗОВ

Рідні захисників “Азовсталі” зустрілися з радником Ердогана та закликали врятувати військових

Софія Закревська | OBOZREVATEL

У середу, 18 травня, дружини та мати захисників “Азовсталі” в Маріуполі зустрілися в Анкарі з радником президента Туреччини Реджепа Ердогана Ялчином Топчу. Рідні воїнів просили посприяти тому, аби життя їхніх чоловіків та синів, які були або досі залишаються на території комбінату, були збережені.

Про це повідомляє “Укрінформ“. Рідні оборонців Маріуполя висловили подяку Туреччині за всі зусилля цієї країни для визволення наших воїнів (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

“Просимо про здійснення подальших кроків для звільнення наших рідних та збереження їхніх життів. Ми просимо вашої допомоги”, – сказала дружина одного з героїв.

В розмові з Ялчином Топчу жінки наголосили, що перебування в підземеллях “Азовсталі” та кожен крок на шляху захисників Маріуполя при виході з комбінату були сповнені смертельної небезпеки.

“Азовсталь” – це найбільша рана на тілі планети у 21 столітті. На “Азовсталі” відбувається не війна, а вбивство. Проти наших хлопців застосовували всі можливі і неможливі види зброї з повітря, землі та моря. Це безпрецедентний випадок в історії, коли територія заводу протягом 83 днів була в суцільній блокаді. Наші воїни перебували там без ресурсів для існування й навіть після виходу немає впевненості в дотриманні Росією міжнародних норм у поводженні із нашими захисниками”, – наголосили вони.

Відомо, що під час цієї зустрічі йшлося про те, що Туреччина може допомогти врятувати захисників Маріуполя та зберегти їхні життя після виходу з “Азовсталі”. Зокрема було згадано й процедуру екстракції.

Наталія Зарицька, чоловік якої перебуває в підвалах “Азовсталі”, написала у Facebook, що увага всього світу до ситуації на “Азовсталі” – це запорука збереження життя наших воїнів. Вона також опублікувала фото зустрічі з турецькими політиками.

“Говорили про необхідність екстрації бійців, що залишилися на території”Азовсталі”, гарантії безпеки для військовополонених та збереження найвищих цінностей: гуманізму, любові і поваги до життя”, – розповіла жінка.

Як писав OBOZREVATEL, президент України Володимир Зеленський повідомив, що евакуація захисників Маріуполя з заводу “Азовсталь” триває. До неї залучені найбільш впливові міжнародні посередники.

OBOZREVATEL

Джерело

попередня статтяДенису. Не сдержался…сложные дни… напишу…
наступна статтяМаріуполь. Інформаційна провокація росії.