Головна Асоціація

Редіс, з Днем народження!

27 червня свій 32 День народження відзначає командир бригади «Азов», підполковник Денис «Редіс» Прокопенко.

За майже 6 років командування «Азовом» Денис відзначився втіленням успішної трансформації добровольчого підрозділу у потужний полк, який одним з перших в Україні впровадив у своєму управлінні стандарти НАТО. Під керівництвом «Редіса» «Азов» зростав чисельно, професійно, а головне – успішно виконував поставлені перед ним бойові завдання з захисту держави.

Від моменту повномасштабного вторгнення Денис Прокопенко очолив гарнізон «Маріуполь», який на той момент мав боротися з найбільш численним та озброєним угрупованням противника. За управління надскладною та виснажливою 86-денною обороною Маріуполя та «Азовсталі» «Редіс» був нагороджений найвищим званням Героя України.

Сьогодні, коли бригада «Азов» повернулася до виконання бойових завдань на передовій, вона як ніколи потребує свого командира. Його військового досвіду та бойового характеру потребує вся Україна. І ми з нетерпінням чекаємо на повернення Дениса Прокопенка та інших командирів гарнізону «Маріуполь» з Туреччини.

Відео: alina_art_collage

@AzovstalFamilies

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяСталевий авторитет та приклад для всіх підлеглих бійців. Без сумніву, один із кращих військових сучасності. Людина, яка уособлює собою слово «Азов».
наступна статтяЦього дня у 1996 році Верховна Рада ухвалила основний закон нашої держави — Конституцію України.