Головна Підтримка АЗОВ

Просимо допомоги у зберіганні полеглих захисників «Азовсталі» та бійців, вбитих під час теракту в Оленівці

Обмін – лише перший етап у роботі з тілами полеглих героїв. За ним йде приймання тіл, отримання зразків ДНК, ідентифікація, передача рідним, організація прощання та поховання. Цей час тіла зберігаються у моргах, у спеціалізованих причепах-рефрижераторах. Вони працюють на дизельному паливі, потребують щотижневого дозаправлення й регулярного технічного обслуговування.

Крім того, наша служба має мобільні рефрижератори, які регулярно транспортують полеглих «азовців» на поховання по всій Україні. Ці авто проїжджають тисячі кілометрів на тиждень і також потребують постійного обслуговування і заправки.

За час повномасштабної війни Патронатна служба “Азову” спільно з організацією “На Щиті” прийняла понад тисячу тіл захисників України з різних підрозділів: ЗСУ, НГУ, ГУР, ДСНС, Нацполіції, тощо. Декілька сотень досі чекають на завершення всіх необхідних процедур.

Ми просимо фінансової допомоги, щоб мати можливість далі належним чином зберігати тіла полеглих.

🔗Посилання на банку

Отримувач: Толкачова Олена Олександрівна
🇺🇦UAH (ПриватБанк): 5168752003016162

Tolkachova Olena
UAH, PLN (Монобанк): 5375411504836680
IBAN: UA963220010000026209327739902
Swift: UNJSUAUKXXX

PayPal: olenayasko@gmail.com

Патронатна служба Азову. Благодійний фонд «Янголи Азову».

Джерело

попередня статтяЄдина офіційна платформа зі збору коштів для «Азову» Azov One відкрила перший великий збір — на потреби азовської розвідки.
наступна статтяЗбір коштів на потреби родин загиблих героїв: розігруємо марку з захисником «Азовсталі» Давидом «Хіміком»