Головна Азовсталь

Президент нагородив криворіжця Артема Гондюла медаллю “За військову службу Україні”

Боєць полку “Азов” захищав Маріуполь та тепер перебуває у російському полоні.

Артем Гондюл – криворіжець. Нині йому 40 років. Військову службу чоловік починав у в/ч 3011 Національної гвардії України, а пізніше приєднався до полку “Азов”. Кілька років тому разом із дружиною Анастасією вони переїхали до Маріуполя.

Великомасштабну війну пара зустріла там, на сході України. Ще за тиждень до вторгнення рф Артем попереджав кохану про можливе загострення. 24 лютого у Маріуполі пролунали перші вибухи. Через кілька діб Анастасія залишила Маріуполь, а старший солдат полку “Азов” залишився боронити незалежність України.

У травні-місяці разом із іншими побратимами Артем залишив фортецю “Азовсталь”, вийшовши в евакуацію, яка завершилася російським полоном. Відтоді зв’язок із чоловіком обірвався. Із сюжетів пропагандистських російських ЗМІ відомо, що Артем потрапив до лікарні.

За особисту мужність і самовіддані дії, які Артем Гондюл виявив у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, його нагородили медаллю “За військову службу Україні”. Відповідний указ Президент Володимир Зеленський підписав 17 квітня 2022 року.

krivbass.city

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяАзовець Владислав Дутчак: Росіяни самі зробили з українців націоналістів
наступна статтяЖиття після полону: Історія азовця Арсена Дмитрика