Головна Азов-Маріуполь

Пресконференція оборонців “Азовсталі”. Заява військових щодо судилища над захисниками Маріуполя. LIVE

Про жахливі злочини окупантів, які бачили на власні очі та відчували на собі в полоні, сьогодні на брифінгу розкажуть азовці, що повернулися на підконтрольну Україні територію внаслідок обміну військовополоненими. Це бійці “Вікіпедія”, “Манго” та “Вишня”. Їхні розповіді є важливими свідченнями для майбутнього судочинства проти російських катів, які просто зараз продовжують безперешкодно чинити беззаконня на окупованих українських просторах.

Після повернення з полону, страждання цих хлопців скінчилися. Але їхні побратими досі перебувають там, де щодня переживають знову й знову: допити, побиття, тортури, голод та підступні теракти з публічною стратою. Усе це – страшні реалії, в яких не живуть, а існують захисники Маріуполя, відколи вони потрапили до рук російських вбивць.

На окупованих територіях та території самої росії не діють жодні норми й конвенції, згідно з якими мали б безпечно утримувати українських воїнів. Представники правозахисних організацій не мають ані безперешкодного, ані жодного іншого доступу до полонених. Це й розв’язує руки росії, яка катує полонених «Азовсталі» для вибивання свідчень у так званому трибуналі.

Новини полку “Азов” на нашій офіційній сторінці / The news of Azov regiment on our official website: http://azov.org.ua

попередня статтяLIVE Press conference of “Azovstal” defenders.
наступна статтяЗаява полку “Азов” щодо теракту проти доньки російського пропагандиста Дугіна