Головна Асоціація

Представництво Асоціації родин захисників «Азовсталі» провело робочу поїздку до Відня

Азовська делегація у складі Тамари Проценко, нареченої військовополоненого з бригади «Азов», та Євгенії Синельник, сестри військовополоненого з бригади «Азов», відвідала Відень з метою ознайомити місцеву громаду, представництва міжнародних організацій та ЗМІ із поточною ситуацією з полоном оборонців Маріуполя.

В рамках робочої поїздки було проведено декілька зустрічей, зокрема закрита зустріч в ОБСЄ з представниками різних країн, де наші представниці розповіли про історію оборони Маріуполя, полон та реабілітацію захисників міста, а також наголосили на важливості порушення цієї теми на всіх можливих платформах та окреслили основні напрямки діяльності Асоціації.

Окрім цього, відбувся сайд-івент на тему війни в Україні, де наша делегація наголосила на дискримінації росіянами бійців «Азову» в полоні та жорстоких катуваннях наших захисників. Також Тамара та Євгенія провели пресконференцію з декількома засобами масової інформації з різних країн.

Основним заходом в рамках поїздки стала зустріч з громадою за участі Посольства України у Відні. Завдяки цій зустрічі було домовлено про подальшу активну співпрацю нашої Асоціації з українською діаспорою Австрії в питаннях інформаційної підтримки полонених захисників «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело