Головна Асоціація

Представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» та бійці «Азову» провели зустріч з американським конгресменом Пітом Сешнсом

Триває робоча поїздка представниць Асоціації родин захисників «Азовсталі» та бійців «Азову» Сполученими Штатами Америки. Зокрема, в ході поїздки наша команда у складі Катерини Прокопенко, Юлії Федосюк, Алли Самойленко, Георгія Купарашвілі, Владислава Жайворонка та Артура Липки зустрілася у Вашингтоні з Пітом Сешнсом (Pete Sessions) – конгресменом, членом Палати представників США (штат Техас).

Під час зустрічі конгресмен підкреслив значущість боїв за Маріуполь у війні з Росією та висловив захоплення українськими військовими полку «Азов», які героїчно боронили «Азовсталь». Піт Сешнс вказав на важливість близького партнерства між Україною та США проти варварства, яке демонструє в цій війні РФ. Окрім цього, високопосадовець підкреслив необхідність захисту жінок та дітей під час бойових дій, які тривають на територіях, які тимчасово окупувала росія.

Результатом плідної розмови американського конгресмена, азовців та їхніх родичів стало висловлення всебічної підтримки Пітом Сешнсом нашої боротьби за повернення героїв «Азовсталі» додому та його подальше сприяння у питаннях обміну Маріупольського гарнізону.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело