Головна Асоціація

Правова підтримка: Асоціація родин захисників «Азовсталі» підписала договір з адвокатським об’єднанням «Barristers»

Сьогодні Адвокатським об’єднанням «Barristers» було підписано договір з Асоціацією родин захисників «Азовсталі» про надання професійної правничої допомоги.

З початку повномасштабного вторгнення країни-агресора на всю територію України об’єднання систематично надає правову допомогу десяткам військовослужбовців та їхнім родинам, а також співпрацює з органами державної влади, зокрема з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, задля спільного досягнення результату в питаннях обміну військовополонених, здійснення грошових виплат тощо.

На своїй сторінці у Фейсбук об‘єднання прокоментувало співпрацю: «Ми вважаємо своїм громадянським обов’язком надавати правову допомогу нашим військовим, поки вони захищають нас на лінії фронту».

Якщо у представників родин захисників «Азовсталі» є потреба у правовій підтримці – для зв’язку з агенцією звертайтесь до представниці Асоціації Ольги за номером: 0665286798 або через Телеграм: @helga_moon8

Дякуємо «Barristers» за кваліфікаційну допомогу та повсякчасну підтримку!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяАзовець Віктор Цебрик розповів про російський полон та реабілітацію після звільнення
наступна статтяУ Києві попрощалися з зоозахисником, бійцем “Азову” та оборонцем Маріуполя позивним “Лев”, який загинув в Оленівці