Головна Азовсталь

Посмертно було нагороджено 35-річного військового з Запоріжжя

Запорізька ОВА разом із платформою пам’яті Меморіал героїв вшановує пам’ять загиблих воїнів, що родом із Запоріжжя.

Старший сержант полку «Азов» Павло Спиридонов із позивним «79-м» загинув 4 квітня 2022 року під час оборони Маріуполя. 35-річний захисник отримав смертельне вогнепальне поранення після надання медичної допомоги побратимові.

Павло народився у селі Урожайне Запорізької області. Закінчив школу та пішов на роботу. Працював удома, займався теплицами. Дуже любив автомобілі та збудував величезний гараж. Планував займатися ремонтом автомобілів. Також любив працювати на землі, посадив сад.

Коли розпочалася російсько-українська війна у 2014 році, Павло пішов на службу до Збройних сил України. Брав участь у АТО у Донецькому напрямку.

З 2017 року служив у Окремому загоні спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України. Був інструктором. У 2022 році планував вступити до університету, щоб здобути вищу освіту, а згодом – і звання на службі. Проте розпочалася повномасштабна війна.

«Це найкраща людина у моєму житті. Я і діти завжди пам’ятатимемо і зберігатимемо в серцях пам’ять про нашого Героя. Ми його дуже любимо», – розповіла дружина Віра.

Посмертно старшого сержанта Спірідона нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Тіло Павла було кремоване у Києві. У захисника залишилися батьки, дружина та двоє дітей 6 та 8 років.

Ріа

Джерело