Головна Азовсталь

Полонених з “Азовсталі” утримують у більш-менш задовільних умовах — дружина Прокопенка

Українські воїни, захоплені російськими військами після тримісячної облоги металургійного заводу “Азовсталь”, утримуються в “задовільних” умовах. Про це дружина командира полку “Азов” Катерина Прокопенко розповіла у вівторок, 24 травня, пише The Gardian.

Командир батальйону “Азов” Денис Прокопенко зміг коротко зателефонувати своїй дружині Катерині, пише видання. Вона повідомила, що їй сказали, що полонені не зазнавали насильства. Чи зміг Прокопенко вільно говорити під час розмови, було не відразу зрозуміло.

“Він сказав, що у нього все добре, і запитав, як я. Я чула з інших джерел, що умови більш-менш задовільні”, — сказала дружина командира.

Вона розповіла, що військових годують, дають воду.

“Умови відповідають вимогам і за цей короткий період вони не зазнали насильства. Що буде далі, ми, звичайно, не знаємо, але на даний момент є треті сторони – ООН і Червоний Хрест – які контролюють ситуацію”, – сказала Катерина Прокопенко.

Більшість поранених бійців “Азову” утримуються у в’язниці в окупованому росіянами селі Оленівка. Менша група важкопоранених бійців перебуває в лікарні міста Новоазовська, також на окупованій території. Прокопенко повідомила, що, наскільки їй відомо, нікого з бійців до Росії не вивозили.

Щонайменше тисяча українських бійців минулого тижня були переміщені на територію, яку контролюють Росія, після того, як залишили металургійний завод “Азовсталь” у Маріуполі.

Суспільне новини

Джерело

<<Відплата
>>Командиру “Азова” вдалося поговорити з дружиною