Головна Азов-Маріуполь

Полонені під Маріуполем росіяни переконують, що не обманом потрапили на війну

Тривають запеклі бої навколо Маріуполя. Російський окупант намагається прорватися в місто, при цьому веде вогонь по цивільним і інфраструктурі. Та в ворожих рядах більшість солдат деморалізовані і, при натиску українських захисників, ладні накивати п’ятами.

Так і він, один з полонених окупантів, їхав звільняти Україну від якогось там поневолення, а в підсумку побачив, що український народ його тут зовсім не чекав. Тож він зляканий і розгублений. При цьому він вбивця, який вів хаотичний вогонь по мирному місту. Його матір і дружина не скоро дізнаються де він, бо він не хоче дзвонити додому, але готовий розповідати правду про війну з погляду російського військового українським спецслужбовцям, яким його і передано.

Полонений російський окупант, що вів вогонь з БМ-21 «Град», намагався врятуватися втечею від азовців, та вже після того, як “відвоював” проти цивільних. Зараз він розкаюється і хоче додому, але поїде не скоро. Бо розкаюватися слід було трохи раніше, принаймні не вчиняти військових дій. Він не розуміє заради чого він тут. І ми не розуміємо.

Ніхто не розуміє, крім його президента, якому просто захотілося заради чужої землі вбити наш народ та, схоже, що і свій теж.

АЗОВ – Маріуполь

Джерело

попередня статтяЩодо вчорашніх обстрілів цивільних об’єктів міста Маріуполь
наступна статтяДобровольці з усього світу прямують до України, аби стати на її захист від московської орди. Відео