Головна Асоціація

Полк «Азов» – янголи Маріуполя: у Києві відкрилася фотовиставка, присвячена полеглим захисникам міста Марії

14 жовтня, у День захисників та захисниць України, на Софійській площі Києва відкрилася фотовиставка, присвячена полеглим захисникам Маріуполя. Експозиція під назвою «Полк «Азов» – янголи Маріуполя» складається з інформаційних планшетів, які містять портрет та текст про життєпис кожного Героя. Загалом виставку склали 154 історії, на яких, зокрема, зазначено, що найменшому Герою Маріуполя було 18 років, найстаршому – 63 роки.

Захід був ініційований мамою азовця Владислава «Вектора» Литвиненка – Вірою Литвиненко та втілений в життя родинами загиблих героїв полку «Азов» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, Київської міської державної адміністрації та Асоціації родин захисників «Азовсталі». Підтримати родини та віддати шану побратимам прийшли й азовці, які вже повернулися з полону.

Виставка, присвячена загиблим у Маріуполі Героям, відкрилася сьогодні й у Хмельницькому – його організувала дружина загиблого Героя Тамара Яніна. До цього виставки світлин Героїв вже проходили у Полтаві та Черкасах. Наразі триває робота над проведенням подібних заходів і в інших містах України.

Виставка у Києві буде діяти до 14 листопада. Запрошуємо кожного українця завітати на неї та віддати шану Героям, які поклали свої життя за український Маріуполь.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело