Головна Асоціація

Полк «Азов» – янголи Маріуполя: у Києві відкрилася фотовиставка, присвячена полеглим захисникам міста Марії

14 жовтня, у День захисників та захисниць України, на Софійській площі Києва відкрилася фотовиставка, присвячена полеглим захисникам Маріуполя. Експозиція під назвою «Полк «Азов» – янголи Маріуполя» складається з інформаційних планшетів, які містять портрет та текст про життєпис кожного Героя. Загалом виставку склали 154 історії, на яких, зокрема, зазначено, що найменшому Герою Маріуполя було 18 років, найстаршому – 63 роки.

Захід був ініційований мамою азовця Владислава «Вектора» Литвиненка – Вірою Литвиненко та втілений в життя родинами загиблих героїв полку «Азов» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, Київської міської державної адміністрації та Асоціації родин захисників «Азовсталі». Підтримати родини та віддати шану побратимам прийшли й азовці, які вже повернулися з полону.

Виставка, присвячена загиблим у Маріуполі Героям, відкрилася сьогодні й у Хмельницькому – його організувала дружина загиблого Героя Тамара Яніна. До цього виставки світлин Героїв вже проходили у Полтаві та Черкасах. Наразі триває робота над проведенням подібних заходів і в інших містах України.

Виставка у Києві буде діяти до 14 листопада. Запрошуємо кожного українця завітати на неї та віддати шану Героям, які поклали свої життя за український Маріуполь.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяПолк АЗОВ вітає захисників та захисниць зі святом!
наступна статтяМедикиня из “Азовстали” Екатерина Полищук “Птичка” – в студии “1+1” в рамках телемарафона.