Півдня в холоді, крижана вода і саморобна дощ-машина: як пройшли зйомки нового кліпу Ані Нілової

Авторка та виконавиця Аня Нілова, яка нещодавно презентувала чесну пісню «С тобой», тепер готується до прем’єри відеороботи на цей сингл.

Зйомки відео пройшли в Білій Церкві, рідному місті Нілової. Режисерами роботи стали хороші приятелі виконавиці з «Have a Taste Production» – Олексій Халайджі та Андрій Канцидайло. За словами Ані, зйомки далися всій команді вкрай важко, адже вони проходили в холодному і сирому приміщенні, ще й вночі.

«Ми знімали протягом 14 годин в повністю неопалюваному приміщенні. Зйомки були дуже важкі, оскільки вночі, коли ми знімали, погода була мерзенною. Довелося добряче померзнути, коли мене обливали крижаною водою в -7. Але красиві кадри того вартували!

Концепція кліпу полягала у візуалізації моїх внутрішніх переживань, а люди, яких ви побачите в кліпі – уособлення негативних емоцій, які в кульмінації відео все ж змінилися на позитивні» – поділилася Аня Нілова.

Режисер Олексій Халайджі розповів, що на знімальному майданчику було відразу кілька локацій. Так, наприклад, для однієї зі сцен був потрібен дощ і довелося виготовити дощ-машину власноруч. Одну з головних ліній грали хлопець з дівчиною, які літали у повітрі, ніби у невагомості. Кілька годин актори провели в підвішеному стані на тросах під стелею висотою близько 12 метрів.

Знімали в приміщенні цеху занедбаного заводу. За роки порожнечі відбулася трансформація простору і він став унікальним, тому що природа почала домінувати над індустріальною будівлею. Саме виноградники, стіни, покриті мохом та дірки в стелі дозволили підвісити акторів та імітувати політ.

«Після тривалих і екстремальних зйомок ми відразу розпочали постпродакшн. Ми розуміємо, що зняли маленьке кіно! Всі чекаємо результат нашої командної роботи, який вже скоро зможуть побачити всі» – розповів режисер відео «С тобой», Андрій Канцидайло.

Відеокліп «С тобой» буде презентовано вже в грудні.