Головна Асоціація

«Пістону» не було рівних: турнір пам’яті Героя Максима Кагала провели у Кременчуці. Матеріал 24 каналу

Турнір пам’яті Максима Кагала 8 липня провели у Кременчуці. «Пістон» був старшим лейтенантом бригади «Азов» та до останнього боронив Маріуполь від російських загарбників. Герой загинув 25 березня 2022 року.

Змагання приурочили до дня народження воїна – 5 липня. Їх влаштували друзі Героя разом з біговою спільнотою Кременчука «Steel Runners». Серед учасників професійні спортсмени та любителі, а ще мати українського воїна.

«Мені приємно, що пам’ять про Максима жива і буде жити. Я думаю, якби Максимко був поряд з нами, а він зараз поряд, він би був дуже задоволений, що його справа, улюблені заняття спортом продовжуються в наших людях. Такі заходи повинні проходити кожного року. Найголовніше, що це пам’ять, яка не повинна ніколи нікуди подітися», – наголосила мати Героя.

Жінка поділилася, що раніше займалася спортом. Тепер вже не те здоров’я. Втім, пані Тетяна завжди відчує підтримку сина.

«Він завжди поряд, тримає мене під руку», – зазначила мама.

Партнером на цьому заході виступила Асоціація родин захисників «Азовсталі». До змагань також долучилися бійці «Азову». «Пістон» був заступником та найкращим другом Дмитра Данілова в полку. «Шика» вдалося повернути з російського полону лише 6 травня 2023. Захисник поділився, що просто не міг не виступити. Раніше разом з «Пістоном» вони брали участь у різноманітних забігах, змаганнях з кросфіту, каталися на велосипедах тощо.

«Сьогодні був сам. Так, як я досить вже довго не виступав взагалі через те, що був у полоні, то все ж таки це був мандраж. Насправді в мене не було такого плеча підтримки, яке в мене завжди було в особі «Пістона». Був лише його портрет на банерах, які зробили організатори та його друзі. Було важко, але я знав, що він зверху дивиться, що я роблю», – підкреслив Дмитро Данілов.

Деталі проведення турніру

📸 Фото надані організаторами

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяМи робили все можливе, щоб повернути наших командирів додому.
наступна статтяСпільний проєкт Асоціації родин захисників «Азовсталі» та пекарні «Good bread» для відпочинку та реабілітації героїв та їхніх сімей