Головна Асоціація

Підтримай петицію про започаткування Дня вшанування захисників Маріуполя 20 травня

За ініціативи Асоціації родин захисників «Азовсталі» на сайті Президента було створено петицію з пропозицією зробити 20-те травня в Україні – Днем вшанування захисників Маріуполя.

Оборона Маріуполя – унікальна операція, яка не має порівнянь в сучасній історії України. Битва за Маріуполь стала для українців символом незламності. Сотні загиблих бійців віддали найцінніше – своє життя, сотні поранених та ув’язнених в полоні захисників – своїми відчайдушними діями заслуговують на цей пам’ятний день. Згідно з наказом Верховного Головнокомандувача, з метою збереження життя оборонців, — легендарна оборона міста була припинена 20 травня 2022 року.

Ця дата має закарбуватися в українській історії на знак вічної подяки народу України учасникам одного з найзапекліших боїв сучасності – бою за місто Маріуполь.

🇺🇦 Закликаємо кожного українця підписати петицію та підтримати нашу ініціативу: https://petition.president.gov.ua/petition/184972
Разом – сила!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяThe story of Azov
наступна стаття«Азов» закликає кожного підтримати петицію про започаткування Дня вшанування захисників Маріуполя 20-го травня