Pianoboy розповів каналу «Україна» про екзотичні подарунки на День народження

Популярний український музикант Pianoboy за лаштунками новорічного шоу «Привіт, 20-ті!», яке канал «Україна» покаже ввечері 31 грудня, розповів, чому не любить святкувати свій День народження та які незвичні подарунки очікує отримати.

31 жовтня Дмитру Шурову виповнилося 38 років. Але, як зізнався артист каналу «Україна», він не надає особливого значення цьому дню.

«Я не святкував, в мене так трапилось, що Геловін на День народження, а День народження – на Геловін. Я не дуже люблю святкувати, для мене це просто ще один день на рік. Але я кайфую від побажань: все, що мені бажають, я повертаю людям втричі, і потім усі кажуть – те, що я їм побажаю, здійснюється. Всі вітають-вітають-вітають, і у них все добре потім!» – коментує Дмитро Шуров.

Втім, за лаштунками святкового шоу «Привіт, 20-ті!» каналу «Україна» Pianoboy зізнався – він ще перебуває в очікуванні подарунків:

«Це, напевно, якісь дуже круті подарунки від команди та дружини. Але вони ще їдуть. Можливо, це якийсь слон пофарбований чи бог африканський з Делі їде. До речі, гаджети не люблю, мені краще якийсь мікрофон крутий. Але насправді подарунки для мене – умовності, бо в мене все є, я щаслива людина!» – розповів музикант на знімальному майданчику новорічного шоу «Привіт, 20-ті!»

Нагадаємо, режисером-постановником святкового шоу «Привіт, 20-ті!» став Герман Ненов. Для кожного артиста команда проекту приготувала яскраві постановки. Глядачів чекають номери з використанням сучасних мультимедійних технологій доповненої реальності, масові постановки за участю понад півсотні людей. Багато номерів будуть дуже ризиковані й навіть небезпечні.  Виробництвом грандіозного проекту займається компанія Star Media.