Переможець «Топ-моделі по-українськи» пішов з моделінгу і записав альбом

Самвел Туманян не просто випускає свій перший альбом, а й збирається вирушити з ним у концертний тур

Ще до участі у першому сезоні «Топ-моделі по-українськи» Самвел Туманян захоплювався музикою – писав тексти і читав реп. Разом із друзями хлопець навіть обладнав свою звукозаписну студію. Після участі в реаліті Нового каналу він пішов у моделінг – з’їздив на пару контрактів за кордон, відпрацював кілька українських Тижнів моди. Але потім зрозумів: музика – його життя. І саме їй він хоче присвятити весь свій час.

– Я рік готувався до випуску першого альбому: займався вокалом, сольфеджіо, сценічним мовленням, записував треки, – розповідає Самвел. – Назви у платівки поки що немає. Зараз така тенденція, що артисти випускають треки синглами, а не повноцінними альбомами. Поки що відбувся реліз двох пісень – «Мамба» і «Love is…». У найближчий місяць ми плануємо запустити ще кілька треків. Словом, весь матеріал для альбому в нас готовий, і ми з командою вирішили, що назву для нього виберуть мої слухачі. Той трек, який сподобається найбільше, і дасть назву альбому.

Зараз у програмі Самвела – 12 пісень. Улюблену хлопець вибрати не може. Каже – завжди най-най та, над якою він зараз працює.

– Усі треки так чи інакше присвячені красивим, фатальним та незабутнім дівчатам, – каже переможець «Топ-моделі по-українськи». – Пишаюся тим, що більшу частину матеріалу для альбому я написав сам.

У найближчі місяці в Самвела Туманяна намічено два концерти – у Дніпрі (15 листопада) і Харкові (16 листопада). Загалом до кінця листопада музикант запланував сім виступів.

– Не можу безсовісно хвалити те, що ми робимо, але це буде дуже круто! – сміється Самвел.

Хто знає, може й серед учасниць нинішнього сезону «Топ-моделі по-українськи» є майбутні зірки сцени? Дивись нові випуски реаліті щоп’ятниці о 19:00 на Новому каналі