Павло Зібров втретє одружується

Ексклюзивно в програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Павло Зібров розповів, як і чому вирішив втретє піти під вінець і чого чоловік боїться більше всього.

Обраницею Народного артиста стала його законна дружина Марина, так закохані вирішили відсвяткувати 25-річчя у шлюбі. І замість звичайних посиденьок, влаштують пишне весілля прямо в день народження Марини – дружині і директорці співака виповниться 60 років!

«Зараз готуємося до цього весілля. До речі, наша донька буде вести цю церемонію. Тож, готуємося з нею. Він то так – гроші дає!», – коментує Марина Зіброва дружина і директорка Павла Зіброва в ефірі каналу «Україна».

22-річна Діана вже готує програму важливої для батьків події. Гуляти подружжя Зібрових буде 25-го серпня в елітному ресторані в Конча-Заспі. Весільну сукню наречена вже обрала. Перевагу віддала італійському виробникові.  А ось із дружками ще визначається.

«Дружка повинна бути така, яка вже прожила з чоловіком багато років. Більше ніж 25 років! Рибчинські, наші куми й вони нещодавно відсвяткували золоте весілля. То було б дуже гарно, якщо б Саша Рибчинська погодилась бути моєю дружкою», – поділилася Марина Зіброва.

Павло Зібров хвилюється більше не за організацію, бо довіряє своїм жінкам, а за інше…

«Чи ти згодна вийти за мене заміж…? І я боюся того, що вона відповість», – зізнається Павло Зібров в ефірі «Ранку з Україною».