Головна Підтримка АЗОВ

Патронатна служба звертається до активістів, журналістів, волонтерів, родичів полонених та самих бійців

Патронатна служба, як і інші військові структури, часто не публікує інформацію про обміни полоненими. Особливо це стосується делікатних моментів – конкретних цифр, підрозділів, фотографій.

Процес перемовин з росією – вкрай важкий. Ворог постійно зриває їх, в останній момент змінює свою позицію, іншим чином заважає обмінам. Будь-які необережні дії і будь-яка невчасно опублікована інформація можуть нашкодити нашим хлопцям, які досі перебувають на непідконтрольній території. Пам’ятайте, що іноді умовою обміну може бути інформаційна тиша. В такому випадку будь-яка публікація зриває наступні обміни.

Патронатна служба звертається до активістів, журналістів, волонтерів, родичів полонених та самих бійців: не публікуйте жодної інформації стосовно обмінів чи полонених. Якщо є потреба – зверніться до нашої служби, ми завжди готові допомогти.

Також просимо не «атакувати» питаннями бійців, які тільки-но повернулися з полону. Вони багато місяців перебували в інформаційному вакуумі. А також не мали жодної інформації про побратимів, перебіг війни та ще не знають, яка інформація може нашкодити.

Ще раз наголошуємо – будь-які дані, отримані від бійців, що вийшли з полону, не можна розголошувати в ЗМІ, соцмережах та будь-яким іншим способом. Публікації на цю тему значно погіршують умови перебування в полоні.

Ми володіємо всією актуальною інформацією та завжди готові допомогти. Пишіть нам в Telegram на номери: +380638880302 та +380930067682 (https://ibb.co/y0QqZ8n)

Патронатна служба «Янголи Азову»

Джерело

попередня статтяПродовжується набір до 3-го батальйону оперативного призначення ОЗСП «Азов»
наступна статтяЧерез відсутні гарантії безпеки Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш розпустив місію зі встановлення фактів про удар по колонії в окупованій Оленівці.