Острів Буйволів і небезпечне полювання на екзотичних крабів: нові пригоди Дмитра Комарова в Бразилії

Дмитро Комаров вирушить на небезпечне полювання, під час якого можна запросто позбутися пальців

Бразильська експедиція «Світу навиворіт» триває — у новому випуску, який вийде на каналі «1+1» уже сьогодні, 16 жовтня, о 22.45, Дмитра Комарова чекає подорож у крабовий рай і небезпечне екзотичне полювання.

«Світ навиворіт» починає експедицію на красивий і незвичайний острів Бразилії з унікальним тваринним світом — Маражо. У народі він відомий також як Острів Буйволів. Основний вид транспорту серед місцевих жителів — буйволячі упряжки.

«Складно повірити, але буйволячі упряжки виконують функцію і таксі, і автобусів, і вантажівок, і навіть сміттєвозів. Тут віддають перевагу буйволам, аніж автомобілям. Особливо прості люди в сільській місцевості. І це можна пояснити. Буйвол дуже невибагливий — він їсть все, що росте, догляд за ним практично ніякий не потрібен. Тобто, він не вимагає палива, нервів і турбот», — поділився враженнями Дмитро Комаров по приїзду на острів.

Маражо омивається солоними хвилями з Атлантичного океану і одночасно прісною водою з місцевих річок. Таким чином тут сформувалася унікальна природна екосистема з гігантськими мангровими чагарниками. Під час припливів це місце перетворюється на рай, а під час відливів тут починається пекельна робота. На стику екосистем проживає величезна кількість живності, серед якої — екзотичні краби. Таких крабів жителі острова важкою працею ловлять найнезвичнішим способом у хащах мангрових лісів.

Дмитро Комаров випробує на собі небезпечний промисел місцевих чоловіків і вирушить з ними на екстремальне полювання на крабів, під час якого можна запросто позбутися пальців. Щодня на такому полюванні жителі острова ризикують своїм життям, адже в болотистій місцевості легко можна потрапити на отруйну змію або скорпіона.

Скільки крабів і якою ціною вдасться зловити Дмитру Комарову, чи сподобається українському мандрівникові такий незвичайний промисел, а також у чому секрет приготування крабів від місцевих господинь — дивіться у програмі «Світ навиворіт» о 22.45 на каналі «1+1».