Головна Підтримка АЗОВ

Омбудсмен розповів про умови проживання командирів “Азова” в Туреччині

Альона Мазуренко  | Українська правда

Український омбудсмен повідомив, що командири полку “Азов”, визволені під час обміну військовополоненими між Україною та РФ, перебувають у Туреччині в гарних умовах.

Джерело: уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, “Укрінформ

Пряма мова: “Вони перебувають там у гарних умовах, під особистою, скажімо так, гарантією президента Туреччини. Для них були створені всі умови щодо безпечного нормального життя, наскільки це можливо.

І єдина умова, яка була застосована до них у межах обміну військовополоненими, – це обмеження та заборона на повернення до України, поки триває війна у нашій державі з РФ”.

Деталі: Лубінець додав, що про якісь обмеження щодо пересування визволених командирів йому невідомо.

Зокрема, у Туреччині вони зустрічаються, у тому числі, з представниками України.

Відповідаючи на питання, чи зможуть п’ятеро командирів “Азова” поспілкуватися з українськими журналістами, омбудсмен висловив думку, що це відбудеться, але Лубінець не назваа терміни.

Лубінець запевнив, що немає розподілу полонених на більш і менш пріоритетних. Влада займається питанням повернення і військовослужбовців з острова Зміїний, і нацгвардійців, захоплених у Чорнобильській зоні, й інших наших захисників.

Чиновники також займаються питанням визволення з полону цивільних заручників, дехто з яких отримали у РФ вироки у вигляді 15, 17, 19 років ув’язнення.

Українська Правда

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяБоєць полку Азов, захисник Маріуполя на псевдо “Крижак” поділився своєю історією служби, війни, поранення та реабілітації
наступна статтяНаш полк — це поклик захищати Батьківщину! Історія кримського Тавра, який стояв на захисті Азовсталі