Ольга Сумська прокоментувала новину про те, що знову стане бабусею

Старша донька Ольги Сумської чекає на другу дитину. В ексклюзивному коментарі програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», народна артистка України Ольга Сумська прокоментувала стать дитини та розповіла, щодо чого радиться з вагітною донькою.

29-річна Антоніна Паперна розсекретила вагітність в Інстаграмі. Її мама Ольга Сумська зараз відпочиває у Карпатах. Але спеціально для «Ранку з Україною» записала ексклюзивне відео.

«Так, знову стану бабусею! І усім цього бажаю. Адже це велике щастя! Стать дитини ми ще не знаємо. Тому що я дуже багато отримую запитань. Хто ж це буде: онук чи онученька? Чекаємо!» – заінтригувала Ольга Сумська в ефірі каналу «Україна».

Навіть відпочиваючи в горах, Ольга щодня на зв’язку з донькою. За словами народної артистки України, у неї для Антоніни є одна особлива порада – насолоджуватись цим прекрасним станом.

«Тоня постійно мені телефонує. Іноді радиться з того чи іншого питання. Я пригадую свої ті роки, коли я була вагітною. І думаю – Боже, як все швидко плине. Тому, знаєте, моя порада: доця, насолоджуйся цим станом!» – зазначила популярна акторка.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».