Олександр Педан: «Не треба ставити чоловікам кілька завдань одночасно»

Ведучий проекту «Екси» (Новий канал) розкрив секрет успішних стосунків з дружиною

Кажуть, щоб почути хорошу пораду щодо стосунків зі своєю другою половинкою, потрібно радитися з протилежною статтю. Тобто, дівчатам треба перестати обговорювати проблеми у стосунках з подружками, а чоловікам – з друзями. Натомість краще дізнатися точку зору протилежної статі.

– Чоловіки говорять своєю мовою, а  жінки – своєю, – наголошує ведучий проекту «Екси» Олександр Педан. – Ідеальні стосунки створюються там, де ці дві мови переплітаються настільки, що виходить одна спільна. Бо ж найбільша проблема будь-яких стосунків – це невміння говорити і слухати. Часто виходить так, що коли ми щось проговорюємо, наша половинка може чути зовсім інше. Так склалося. Наприклад, я завжди казав, що дівчатам не треба ставити чоловікам кілька завдань одночасно. Скажіть одне, потім друге, потім третє – так воно працює. Ми, чоловіки, швидко приймаємо рішення. А в таких моментах вагаємся, що зробити спершу. Дівчата вміють робити кілька справ одночасно. Чоловіки, на мою думку, ні. Вони роблять все почергово.

Олександр Педан
Олександр Педан

Олександр Педан зізнається, що й себе відносить до чоловіків, які не вміють робити кілька справ одночасно. За 16 років шлюбу його дружина це давно зрозуміла. Вона навчилася вибудовувати свої прохання так, щоб Саші було зручно.

– Мені здається, що спочатку це зрозуміла дружина і пояснила мені, – зізнається ведучий Нового каналу. – Адже чоловіки цього не визнають. От я зараз говорю речі, які чоловік може прочитати і сказати: «Фу, Педане, що ти мелеш?!» Не хочу всіх під одну гребінку гребти, але є чоловіки, які це не визнають, тому що вважають себе кращими. Не думаю, що хтось кращий: чоловіки чи жінки. Для мене питання гендерності неактуальне, адже я знаю, що ми різні. Не можна уподібнювати різні речі: літак з паровозом не порівнюють. Так, це транспорт, але різний: за комфортом, швидкістю та ціною.

Не пропусти прем’єру другого сезону реаліті «Екси» 20 вересня о 22:00 на Новому каналі